Tappara Taitoluistelu

Tappara Taitoluistelu

Ota yhteyttä

Tappara ry Taitoluistelu

Toimisto:

Sudenkatu 7

33520 Tampere

 

Avoinna:

ma-to 9:30-17:00

pe 9:30-15:00

 

Taitoluistelun urheilu- ja kehitysjohtaja

Susanna Haarala

susanna.haarala@tappara.fi

040 515 5397

 

 

Laskutus

Erja Naskali

erja.naskali@tappara.fi

0400 570 999

 

Kilpailukutsut

Yksinluistelun kilpailukutsut

Mira Heinonen ja Katja Pogosova

taitoluistelu@tappara.fi

 

Muodostelmaluistelun kilpailukutsut

Anu Pehkonen

anu.pehkonen@gmail.com

 

 

Netti- & somepäivitys

Jenna Ritvasalo

jenna.ritvasalo@gmail.com

 

Pinja Kallela (YL-uutiset)

pinja.kallela@hotmail.com