Tappara Taitoluistelijat

Päätoimiset valmentajat

Taitoluistelun urheilu- ja kehitysjohtaja

Susanna Haarala

susanna.haarala@tappara.fi

040 515 5397

 

Päävalmentaja

Valmennusvastuu: K1, K2

Maaret Siromaa

maaret.siromaa@gmail.com

050 547 6070

Soittoajat ti & to klo 12-13

 

Vastuuvalmentaja, yksinluistelu

Valmennusvastuu: K3, K4

Tia Siromaa-Miettinen

tia.siromaa@gmail.com

0400 972 438

 

Vastuuvalmentaja, yksinluistelu

Valmennusvastuu: Taiturit

Tuuli Kivinen

tuuli.kivinen@hotmail.com

0440 377 131

 

Vastuuvalmentaja, yksinluistelu

Sanni Kuusela

sanni.k.kuusela@gmail.com

0400 399 612

 

Muodostelmaluistelun päävalmentaja

Valmennusvastuu: FireBlades, CrystalBlades, StarBlades

Johanna Nuotiomaa

johanna.nuotiomaa@gmail.com

040 353 6607

 

Vastuuvalmentaja, muodostelmaluistelu

Valmennusvastuu: IceBlades, SweetBlades, Muodostelmatähdet

Jenna Ritvasalo

jenna.ritvasalo@gmail.com

040 522 1516

 

Vastuuvalmentaja, muodostelmaluistelu

Valmennusvastuu: MagicBlades, RockingBlades, EliteBlades

Reetta Kiviranta

reetta.kiviranta@gmail.com

 

 

MUODOSTELMALUISTELUN MUUT VASTUUVALMENTAJAT

RustyBlades

Heidi Salo

heinieminen@gmail.com

 

DustyBlades

Annina Mustonen

annina.mustonen@hotmail.com

0440 302 458

 

 

 

 

YKSINLUISTELUN MUUT VASTUUVALMENTAJAT

Tintit, Pikkutintit

Nina Tuominen

nina.m.tuominen@gmail.com

040 822 7085

Taitajat, Minitaitajat

Saara Eriksson

saara.eriksson01@gmail.com

045 126 5122

Taitajat, Minitaitajat

Taru Survonen

taru.survonen@gmail.com

045 136 7877