Tappara Taitoluistelijat

Päätoimiset valmentajat

Taitoluistelun lajivastaava ja yksinluistelun päävalmentaja

Valmennusvastuu: K1, K2

Susanna Haarala

susanna.haarala@tappara.fi

040 515 5397

Vastuuvalmentaja, yksinluistelu

Valmennusvastuu: K3

Aleksandr Smokvin
smokvin@me.com
0400 175 180

 

Vastuuvalmentaja, yksinluistelu

Valmennusvastuu: K4, Taiturit

Tuuli Kivinen

tuuli.kivinen@hotmail.com

0440 377 131

 

Vastuuvalmentaja, yksinluistelu

Valmennusvastuu: Tintit, Pikkutintit

Sanni Kuusela

sanni.k.kuusela@gmail.com

0400 399 612

 

Muodostelmaluistelun päävalmentaja

 

Valmennusvastuu: FireBlades ja CrystalBlades

Jenna Orreveteläinen

jenna.orrevetelainen@tappara.fi

050 344 7712

 

Vastuuvalmentaja, muodostelmaluistelu

Valmennusvastuu: MagicBlades, RockingBlades, DustyBlades

Reetta Kiviranta

reetta.kiviranta@gmail.com

040 843 5699

 

MUODOSTELMALUISTELUN MUUT VASTUUVALMENTAJAT

RustyBlades

Heidi Salo

heinieminen@gmail.com

 

DustyBlades

Essi Lehtiö

essi.lehtio@gmail.com

 

 

 

 

 

HARRASTUSLUISTELUN VASTUUVALMENTAJAT

Taitajat, Minitaitajat

Saara Eriksson

saara.eriksson01@gmail.com

045 126 5122

Taitajat, Minitaitajat

Taru Survonen

taru.survonen@gmail.com

045 136 7877