Tappara Taitoluistelu

Tappara Taitoluistelu

Toimihenkilöt

FireBlades

   
Joukkueenjohtaja Maria Kalliomäki

maria.kalliomaki@tieto.com

0400 833 422

Joukkueenjohtaja Maarit Latosaari

maarit.latosaari@nokia.com

040 768 8077

Rahastonhoitaja Heidi Pentti

heidi.m.pentti@elisanet.fi

040 312 2760

 

CrystalBlades

   

Joukkueenjohtaja

Katri Udelius

katri.udelius@tpnet.fi

040 504 7342

Joukkueenjohtaja Leena Uusitalo leena.uusitalo@nbl.fi 0400 838 969
Rahastonhoitaja Zheying Zhang

 

 

 

StarBlades

 

 
Joukkueenjohtaja Hanna Kähkönen

hakah78@gmail.com

 

Joukkueenjohtaja Irina Remes

remesirina@gmail.com

 

Rahastonhoitaja Jaakko Toivonen

jaakko.toivonen@danfoss.com

040 837 1927

 

IceBlades

   
Joukkueenjohtaja Marketta Lähteenmäki

marketta.lahteenmaki@gmail.com

040 720 1130

Joukkueenjohtaja Anni Valtanen

anni.valtanen@gmail.com

040 864 8003

Rahastonhoitaja Kitty Lähteenmäki

kitty.lahteenmaki@outlook.com

 

 

SweetBlades

   

Joukkueenjohtaja

Johanna Kuivanen

johanna.kuivanen@gmail.com

050 492 7900

Joukkueenjohtaja Paula Raimovaara

paula.raimovaara@gmail.com

040 539 4033

Rahastonhoitaja

Pirkko Levonen

pirkko.levonen@hotmail.com

 

 

RockingBlades

   
Joukkueenjohtaja

Gabriela Leeve

gabriela.leeve@gmail.com

040 538 6086

Joukkueenjohtaja

Carina Niemi

carina22001@yahoo.com 040 828 7503
Rahastonhoitaja Eeva Kusnetsoff

eeva.kusnetsoff@elisanet.fi

050 558 0388

 

RustyBlades

 

 

Yhdyshenkilö Veera Häkkinen veera_anniina@hotmail.com

 

DustyBlades

   
Joukkueenjohtaja Tarja Lehtiö tarja.lehtio@lempaala.fi 0500 675 022
Yhdyshenkilö Hanna Kankkunen

hanna.kankkunen@gmail.com

050 486 9376

Rahastonhoitaja Katri Laitinen

laitinen.katri@gmail.com

050 406 7462

 

EliteBlades

Joukkueenjohtaja Jenna Ritvasalo jenna.ritvasalo@gmail.com 040 522 1516
Rahastonhoitaja Marjukka Joutsenlahti marjukka.joutsenlahti@gmail.com 050 564 9422