Tappara Taitoluistelu

Tappara Taitoluistelu

Toimihenkilöt

FireBlades

   
Joukkueenjohtaja Maarit Latosaari

maarit.latosaari@nokia.com

040 768 8077

Joukkueenjohtaja Heidi Pentikäinen

heidi.pentik@gmail.com

050 465 0169

Rahastonhoitaja Heidi Pentti

heidi.m.pentti@elisanet.fi

040 312 2760

 

CrystalBlades

   

Joukkueenjohtaja

Katri Udelius

katri.udelius@tpnet.fi

040 504 7342

Joukkueenjohtaja Leena Uusitalo leena.uusitalo@nbl.fi 0400 838 969
Rahastonhoitaja Kirsi Korhonen

kirsi.korhonen@kotiposti.net

 

 

StarBlades

   
Joukkueenjohtaja Anu Hiltunen

ankka.hiltunen@gmail.com

 

Joukkueenjohtaja Hanna Kähkönen

hanna.kahkonen@lekolar.fi

 

Rahastonhoitaja Jarkko Mäntymaa

jarkko.mantymaa@iki.fi

 

IceBlades

   
Joukkueenjohtaja Tiina Syvänen

tiina.k.syvanen@gmail.com

040 500 5145

Joukkueenjohtaja Anni Valtanen

anni.valtanen@gmail.com

040 864 8003

Rahastonhoitaja Jaakko Toivonen

jaakko.toivonen@danfoss.com

040 837 1927

 

SweetBlades

   

Joukkueenjohtaja

Johanna Kuivanen

johanna.kuivanen@gmail.com

050 492 7900

Joukkueenjohtaja Marketta Lähteenmäki

marketta.lahteenmaki@gmail.com

040 720 1130

Rahastonhoitaja

Kitty Lähteenmäki

kitty.lahteenmaki@outlook.com

 

 

RockingBlades

   
Joukkueenjohtaja

Gabriela Leeve

gabriela.leeve@gmail.com

040 538 6086

Joukkueenjohtaja

Carina Niemi

carina22001@yahoo.com 040 828 7503
Rahastonhoitaja Eeva Kusnetsoff

eeva.kusnetsoff@elisanet.fi

050 558 0388

 

RustyBlades

 

 

Yhdyshenkilö Jenny Hyvönen jenny.hyvonen@gmail.com

 

DustyBlades

   
Joukkueenjohtaja Tarja Lehtiö tarja.lehtio@lempaala.fi 0500 675 022
Yhdyshenkilö Suvi Seppälä suvi.pauliina@gmail.com 040 507 3561
Rahastonhoitaja Susanna Ketola susanna.e.ketola@gmail.com 050 324 6252

 

EliteBlades

Joukkueenjohtaja Jenna Ritvasalo jenna.ritvasalo@gmail.com 040 522 1516
Rahastonhoitaja Marjukka Joutsenlahti marjukka.joutsenlahti@gmail.com 050 564 9422