Tappara Taitoluistelijat

Tulokset

ISU-sarjat

Minorit

1. Team Sympatique, HSK (38,83)

2. StarBlades, TapTL (35,33)

3. Sunny Steps, EVT (34,32)

4. Valley Bay Synchronettes, EsJt (32,01)

5. Golden Edges, Kaari (29,28)

6. Team el Mar, LTL (27,41)

7. Minores Aboenses, TRT (24,69)

8. Team Minion, PML (23,93)

 

Minorit judges scores (PDF)

 

SM-noviisit

1. Team Dynamique, HSK (80,96)

2. Valley Bay Synchronics, EsJt (67,49)
3. Diamond Edges, Kaari (67,31)
4. CrystalBlades, TapTL (64,94)

5. Dream Steps, EVT (61,68)

6. Team Soleil, LTL (42,02)

 

SM-noviisit judges scores (PDF)

 

SM-juniorit

1. FireBlades, TapTL (135,79)

2. Reflections, ETK (123,80)

3. Ice Steps, EVT (122,61)

4. Sun City Swing, VG-62 (121,95)

5. Team Estreija, LTL (114,24)

 

SM-juniorit lyhytohjelma judges scores (PDF)

SM-juniorit vapaaohjelma judges scores (PDF)

 

 

 

 

MUPI-sarjat

Pikkutulokkaat

1. SweetBlades, TapTL (57,50)

2. Team Kidettes, KeMu (50,75)

3. Amicae Aboenses, TRT (49,50)

4. Team Passion, PML (43,00)

5. Mini Edges, Kaari (41,75)

 

Pikkutulokkaat piste-erittelyt (PDF)

 

Tulokkaat

1. Little Steps, EVT (74,50)
2. Team Minique, HSK (73,25)
3. Ice Sympathy, TTK (71,75)
4. IceBlades, TapTL (61,75)
5. Mini Chicas, RJT (59,50)
6. Sunbeams, ETK (56,50)
7. Ice Illusions, SaiML (53,75)
8. Little Edges, Kaari (48,50)
9. Team el Rio, LTL (47,75)
10. Tiny Lakers, UpTL (35,25)
11. Primabella, RauTL (32,25)

 

Tulokkaat piste-erittelyt (PDF)

 

Kansalliset noviisit

1. Chicas del Amor, RJT (84,40)
2. Team Magnetique, HSK (82,40)
3. RockingBlades, TapTL (71,80)
4. Golden Illusions, SaiML (70,80)
5. Team Ice Mist, JTL (69,60)
6. Team Fusion, PML (68,60)
7. Sparkle Edges, Kaari (60,60)
8. Primavista, RauTL (55,40)

 

Kansalliset noviisit piste-erittelyt (PDF)

 

Kansalliset juniorit

1. Hot Steps, EVT (78,40)
2. Altius, PTL (76,00)
3. Team Explosion, PML (73,20)
4. Team Hysterique, HSK (72,80)
5. Ice Diamonds, JyTLS (72,00)
6. MagicBlades, TapTL (58,20)

 

Kansalliset juniorit piste-erittelyt (PDF)