Tappara Taitoluistelu

Tappara Taitoluistelu

Tulokset

Kaikilla sarjoilla MUPI-arviointi.

 

SM-juniorit

1. FireBlades, TapTL (84,25)

 

SM-juniorit tulokset (PDF)

SM-juniorit piste-erittelyt (PDF)

 

SM-noviisit

1. CrystalBlades, TapTL (79,25)

2. Team Soleil, LTL (76,00)

3. Ice Energy, KuLS (73,00)
4. Blue Diamonds, JyTLS (57,00)

 

SM-noviisit tulokset (PDF)

SM-noviisit piste-erittelyt (PDF)

 

Minorit

1. StarBlades, TapTL (73,75)

2. Golden Diamonds, JyTLS (68,75)

3. Ad Astra, PTL (67,75)

4. Team el Mar, LTL (61,75)

5. Ice Attraction, KuLS (52,00)

 

Minorit tulokset (PDF)

Minorit piste-erittelyt (PDF)

 

Tulokkaat

1. Tiny Lakers, UpTL (63,20)

2. IceBlades, TapTL (62,60)

3. SweetBlades, TapTL (52,20)

4. Les Christalles, JoKa (51,20)
5. Team el Rio, LTL (51,20)
6. Ice Fascination, KuLS (50,60)
7. Ice Illusions, SaiML (50,60)
8. Mini Chicas, RJT (50,20)
9. Team Silver Pearl, KKJT (48,40)
10. Sweet Illusions, SaiML (43,80)

11. Sweet Diamonds, JyTLS (43,20)
12. Ad Aurum, PTL (39,00)

 

Tulokkaat tulokset (PDF)

Tulokkaat piste-erittelyt (PDF)

 

Kansalliset noviisit

1. Golden Illusions, SaiML (62,00)

2. Chicas del Amor, RJT (60,50)

3. RockingBlades, TapTL (57,00)
4. Shiny Lakers, UpTL (55,57)

5. Team White Pearl, KKJT (54,25)

6. Les Visions, JoKa (48,50)

 

Kansalliset noviisit tulokset (PDF)

Kansalliset noviisit piste-erittelyt (PDF)

 

Kansalliset juniorit

1. Altius, PTL (69,75)

2. Ice Confusion, KuLS (63,25)

3. Les Miracles, JoKa (62,25)

4. Team Estreija, LTL (59,57)

5. Team Pink Pearl, KKJT (59,50)

6. Crystal Illusions, SaiML (49,50)

 

Kansalliset juniorit tulokset (PDF)

Kansalliset juniorit piste-erittelyt (PDF)

 

Kansalliset seniorit

1. Team la Fiesta, LTL (65,67)

2. Les Mémoires, JoKa (62,67)

3. RustyBlades, TapTL (61,33)

 

Kansalliset seniorit tulokset (PDF)

Kansalliset seniorit piste-erittelyt (PDF)

 

Aikuiset

1. Audax, PTL (70,60)

2. Ice Wide Open, KuLS (69,80)

3. Team Sirius, LTL (66,60)
4. DustyBlades, TapTL (63,40)

5. Team Ice Passion, Varala (58,00)
6. Fresh Diamonds, JyTLS (48,00)
7. Team Black Pearl, KKJT (47,80)

 

Aikuiset tulokset (PDF)

Aikuiset piste-erittelyt (PDF)

 

Masters

1. EliteBlades, TapTL (64,00)

 

Masters tulokset (PDF)

Masters piste-erittelyt (PDF)